+380673870816 +380673870816

У Рівному розгорівся конфлікт між підприємцями та адміністрацією речового ринку

У Рівному 28 вересня підприємці закритого акціонерного товариства "Речовий ринок" зібралися, аби відстояти свої права перед адміністрацією ринку. Вони стверджують, що керівництво, окрім орендної плати, від них вимагає ще й оплату за ремонтні роботи у кіосках. У свою чергу адміністрація запевнила, що  грошей у підприємців ніхто не просив. 

Володимир Рабінюк, генеральний директор ЗАТ "Речовий ринок":

- Конфлікту немає. Це міжособистісний конфлікт інтересів трьох-чотирьох людей з адміністрацією ринку.

Ремонтні роботи на ЗАТ "Речовий ринок" розпочалися давно. На Ринку поміняли асфальт та роблять усе, щоб стати ближчими до Європи. Черга дійшла і до центрального ряду кіосків, які люди відвідують найчастіше. Проте деякі підприємці, які торгують у цих палатках, не у захваті від таких ініціатив. Вони розповіли, що адміністрація за ремонт вимагає у них гроші.

Тамара Хролець, підприємець:

- Суми різні. Вони залежать від величини торгівельних точок. Сума може коливатися у розмірі 3 тисяч доларів.

Підприємець Алла Дорошева розповіла, що чула погрози від адміністрації ринку про звільнення у разі відмови в оплаті ремонту.

Алла Дорошева, підприємець:

- Я була особисто свідком. Одна людина відмовилася платити ці кошти. Після цього їй сказали, що на її місце знайдуться інші бажаючі.

Володимир Рабінюк, генеральний директор ЗАТ "Речовий ринок":

- Абсурд. Жодної людини не вигнали. Хто стояв до реконструкції, той і залишився.

Підприємці ж налаштовані рішуче і здаватися не збираються. Вони розповіли, що і надалі захищатимуть свої інтереси та інтереси пані Тамари, яка від керівництва ринку вже отримала офіційний документ в якому йдеться про те, що у неї є місяць, аби добровільно вивезти товар на період ремонту, інакше вона втратить місце роботи.

Щоб вирішити це непорозуміння мирним шляхом та прийти до спільної згоди, адміністрація ринку планує зустрітися з підприємцями вже наступного тижня.


110929_Runok sferadesigner

Схожі статті