+380673870816 +380673870816

У Рівному пройшов конкурс на кращу дипломну роботу

24 червня кращі випускники вишів Рівненської області змагалися у своїх наукових досягненнях. Конкурс на кращу дипломну роботу ініціювала, нещодавно створена рада молодих економістів та скоординувала Рівненська обласна рада. 

Молоді економісти нашого краю вже склали свої дипломні роботи. На захистах державна комісія не лише оцінювала студента, а й відбирала для участі в конкурсі на кращу дипломну роботу. За звання кращої роботи позмагалися 9 студентів, які представили усі виші нашої області.

Світлана Левицька, голова постійної комісії Рівненської обласної ради з питань науки, освіти, культури і духовності:

- сьогодні презентуються роботи, які мають прикладний характер для нашої області. Вони зроблені на базі суб'єктів господарювання Рівненської області. Вони стосуються як підприємств, бюджетних установ, так і банківської системи. Конкурсантів можна назвати знавцями, які доводять, що вони вже у своєму віці здатні обґрунтовувати виважені рішення з економічної політики підприємництва.

Ірина Тищук, студентка Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука, на конкурсі представила свою роботу під назвою "Проблема формування податкової політики в контексті Європейської інтеграції". Дівчина розповіла, що працювала над нею рік.

Ірина Тищук, магістр економічного факультету МЕГУ:

- я вже певний час займаюся дослідженням цієї теми. Мене взагалі цікавлять податки. В даній дипломній роботі я розробила заходи щодо поліпшення податкової системи України саме в контексті Європейської інтеграції, оскільки на даний час це є  актуально.

Окрім, власне студентів та представників журі, на конкурс запросили безпосередніх роботодавці. Так, перше місце виборов студент Національного університету "Острозька академія" Олександр Юзюк, друге - дісталося представниці Національного університету водного господарства та природокористування Наталії Шумило, а закрила трійку лідерів Ірина Тишук, магістр Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука.


110624_Duplomu sferadesigner

Схожі статті