+380673870816 +380673870816

У Рівному пройде дитячо-юнацький конкурс української музики "Бурштинові нотки-2011"

З 16 по 18 грудня у Рівному відбудеться Другий Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс української музики "Бурштинові нотки-2011". Демонстуватимуть свої таланти понад п’ять сотень конкурсантів із вісімнадцяти областей України. 

У цьогорічному конкурсі української музики "Бурштинові нотки-2011" візьмуть участь 560 юнаків та дівчат з 18 регіонів нашої країни та навіть гості із Росії. Другий фестиваль за географічним розмахом та кількістю учасників перевершив свого попередника. Галина Кульчинська розповіла, що для бюджету міста подібний конкурс обійдеться у чотири десятки тисяч гривень, майже половину цих коштів планують витратити на поліграфічну продукцію. 

Галина Кульчинська, заступник міського голови Рівного:

- Конкурс місту коштуватиме близько 40 тисяч гривень. У цю суму входить друкована продукція, сітілайти, бейджики, дипломи у великій кількості, пакети учасникам, в які ми даємо всю друковану продукцію. Це десь 15-16 тисяч гривень.

У перший день конкурсу проходитиме прослуховування у 5 аудиторіях другої музичної школи. Журі оцінюватиме конкурсантів у семи номінаціях: народна пісня, класичний та естрадний вокал, клавішні, духові, струнні та народні інструменти. Саме за його результатами будуть визначені ті, хто отримає право боротися за призові місця, а хто повернеться додому. Організатори запевнили, що кожен учасник музичного конкурсу не залишиться без відзнак та подарунків.

Галина Усік, директор ТОВ "РІВНЕ БУРШТИН":

- Кожна дитинка, кожний учасник отримає ось такі краплинки бурштину. Ось навіть слоган нашої фірми: "Бурштин - це не лише краплинка смоли, але і шлях до серця людини". Діти - це наше майбутнє. Шлях до них - це ось такий теплий кусочок сонечка, який буде мати кожна дитинка.

Цьогоріч багато заявок від конкурсантів надійшло на номінацію класичний вокал, що приємно вразило членів журі. Його склад формувався організаторами враховуючи кількість учасників у різних номінаціях.

Валерій Марченко, директор міського будинку культури:

- Ми постараємося взяти до конкурсу найкращих. Адже ми прекрасно розуміємо, що чим професійніше журі, тим якісніший склад виконавців, які до нас приїдуть.

Головною відзнакою конкурсу "Бурштинові нотки" для переможців стане фігурка співаючого янгола, прикрашена бурштином. Заключний гала-концерт відбудеться 18 грудня у Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі.

Схожі статті