+380673870816 +380673870816

У Рівному презентували кращих в Україні голубів

Всеукраїнська виставка голубоводів-любителів зі всіх областей України пройшла минулими вихідними у Рівному.

На виставку приїхали понад шістсот п’ятдесят учасників. Це представники обласних і районних клубів та голубоводи, які індивідуально розводять цих птиць. Були як досвідчені птаховоди, так і початківці.

Сергій Шевцов, голубовод з Костополя:

- Я розводжу голубів понад 30 років. Можна сказати, що це моє хобі.

Виставка – додаткова можливість поспілкуватися голубоводам та показати надбання.

Ігор Когут, голова Всеукраїнської асоціації голубоводів:

- Основною метою таких заходів є популяризація голубівництва в Україні, зокрема серед молоді. Ми хочемо максимально заохотити молодь до спілкування із природою.

Подивитися було на що як самим учасникам, так і глядачам. Тут представили не лише звичні для багатьох породи голубів, але й елітні та зовсім екзотичні для наших країв: розмах крил одного із представників цього виду дорівнює орлиному і сягає більше метра двадцяти сантиметрів. Вирощувати птахів, переконані організатори виставки – справа корисна, передусім, для здоров’я.

Андрій Баранчук, керівник рівненської ГО "Голубоводів та птахівників-любителів":

- Я займаюся голубами з дитинства. Свій вільний час проводжу тільки з ними.

Організатори заходу не сподівалися на таку кількість учасників, яка приїхала до Рівного. Виставкова зала не вмістила усіх бажаючих, тому птахів показували ще й на вулиці. На щастя, погода не заважала. Виставка, як запевнили її організатори, стане поштовхом для створення таких та подібних заходів щороку.

Схожі статті