+380673870816 +380673870816

У Рівному планують створити оптовий ринок сільськогосподарської продукції

На сьогодні фахівці працюють над тим, щоб ринок отримав статус оптового. Лиш після цього проект зможе офіційно стартувати. Нині в Міністерство аграрної політики та продовольства України передали усі необхідні документи. На відповідь очікують у наступному році. Про це повідомила Рівненська ОДА.
     Тим часом відповідно до проекту ринок розташовуватиметься на в’їзді в Рівне, займаючи площу 10 гектарів. Тут буде запропоновано увесь асортимент сільськогосподарської продукції – овочі, фрукти, м’ясомолочні вироби, риба, бакалія, квіти тощо. Цей ринок розрахований лише на оптових покупців, працюватиме він уночі. Павільйони на території зводитимуть із можливістю розширення, подбають і про стоянки. На сьогодні в області є інвестор, готовий вкладати кошти в створення оптового ринку сільгосппродукції. 
     На думку фахівців, створення такого об’єкту впорядкує відносини виробників та споживачів. Він цілком виправдовує себе, якщо розташований поблизу міста із населенням щонайменше 200 тисяч людей. Тим часом Рівненщина володіє значним аграрним потенціалом, до того ж розташована на перетині міжнародних транспортних кордонів. Тож створення на теренах області оптового ринку сільськогосподарської продукції є важливим елементом регіонального розвитку.

Схожі статті