+380673870816 +380673870816

У Рівному переповнені дитячі садочки

У школах Рівного недобір учнів, а дитячі садочки переповнені. Аби врегулювати ситуацію з останнім, у дошкільних навчальних закладах міста відкривають додаткові групи. 

У дитячих садочках "Калинонька" №42 та "Лелека" №46 ще на початку вересня відкрили по одній додатковій групі. З міського бюджету на ремонт та закупівлю меблів для "Калиноньки" виділили 89 тисяч гривень, дошкільний навчальний заклад "Лелека" отримав трохи менше - 80 тисяч 529 гривень. В обох групах займаються близько два десятки дітей чотирирічного віку.

Володимир Хомко зазначив, що на черзі ще багато садочків, у яких планують збільшити кількість груп, адже бебі-бум подарував для Рівного велику кількість дошкільнят.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- У дитячих садочках на 9 тисяч дітей - 6 тисяч місць. Перший напрямок роботи - це відкриття додаткових груп у дитячих садках. Плануємо у наступному році відкрити дитячий садочок на Басовому Куті. На це потрібно ще 3 мільйони гривень. Наступне -це перепрофілювання тих навчальних закладів, які були виведені як дитячі садки.

Міський голова до малечі приїхав не з порожніми руками. Вихованцям "Лелеки" він подарував музичний центр, а от дітлахи з "Калиноньки" отримали із рук Володимира Хомка дитячі іграшки. 

Окрім цього, очільник міста наголосив на перепрофілюванні тих закладів, які колись були садочками. Такий крок є вимушеним, аби задовольнити потребу в місцях у дитячих садочках.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Перепрофілювання необхідне. Це велике щастя, що у нас народжуються діти. Можливо, цей бум дійде і до шкіл. Проте, школи мають великий запас як по часу, так і по місцях.

Хоча групи відкрили ще у вересні, проте діти до нових приміщень звикають і нині. А батьки, які теж надали свою спонсорську допомогу радіють, що їх малеча навчається у новеньких та просторих приміщеннях.

Схожі статті