05.03.2024, 15:53
368
У Рівному патрульні поза службою затримали чоловіка, який скоїв крадіжку
![](/img/1000/20240305_4679.jpg)
Нещодавно увечері в магазині на вулиці Богоявленській невідомий намагався вкрасти понад десять плиток шоколаду.
Це помітила працівниця магазину, яка почала кликати на допомогу і намагалась самотужки зупинити чоловіка, але він відштовхнув її. Жінка впала на підлогу.
Чоловік кинувся з магазину із солодощами, але на заваді йому стали двоє патрульних, які перебували поза службою. Інспектори Микола Кирильчук та Олександр Сіліпіна миттєво зреагували, затримали громадянина та передали його слідчим.