+380673870816 +380673870816

У Рівному митна служба спрощує процедуру митного оформлення

Нині скорочено час вироблення необхідних документів та реалізовано перехід на одноособове оформлення товарів та транспортних засобів. 

У рамках реалізації концепції реформування митної служби України "Обличчям до людей", проводиться ряд заходів по спрощенню процедури оформлення декларацій та скорочення відведеного для цього часу.

Сергій Лук'янов, начальник Рівненської митниці:

- На початку року був прийнятий Закон України "Про здійснення попереднього документального контролю в пунктах пропуску". Реалізуючи цей закон Кабмін затвердив 2 постанови, якими запровадив порядок здійснення цього контролю у пунктах пропуску.

Закон передбачає покладання на посадових осіб митних органів функцій по здійсненню попереднього документального контролю окремих товарів, які є підконтрольними різним органам. Затверджено і перелік товарів, які підлягають попередньому документальному контролю. А на деякі види товарів Кабінет Міністрів України взагалі відмінив певні види контролю при перевезенні через кордон. Очільник рівненських митників розповів про успіхи у переході на електронне декларування. У жовтні таким чином оформлено більше 82% декларацій.

Сергій Лук'янов, начальник Рівненської митниці:

- Я планую, що ми до кінця року вийдемо на 100% електронних декларації і на відсотків 30-50 вантажних митних декларацій.

Рівненським митникам вдалося скоротити і середній час митного оформлення на 10-15 хвилин.

Схожі статті