+380673870816 +380673870816

У Рівному медсестри з усієї України змагаються за звання кращої

Рівненщина цими днями проводить п’ятий ювілейний Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер "Ескулап-професіонал". Минулоріч у Вінниці його призеркою стала рівнянка, тому честь проводити змагання у 2011 році випала нашому місту. 

До Рівного цими днями приїхало близько двохсот гостей з усієї України. Серед них 24 учасниці та величезна кількість відомих медиків, керманичів лікарень, клінік, та медичних навчальних закладів. Кожен регіон, крім Сумщини, привіз свою медичну сестру, які впродовж двох днів змагатимуться за звання найкращої. Рівненщину представляє випускниця державного базового медичного коледжу Ірина Супрунець. Вона лише два роки працює за спеціальністю, але вже готова продемонструвати свої знання та фаховість.

Ірина Супрунець, учасниця конкурсу, м. Рівне:

мені ця професія дуже подобається. Я з дитинства мріяла бути медсестрою. Як тільки я почула про цей конкурс, то вирішила спробувати свої сили.

Бюджет конкурсу становить 210 тисяч гривень. Переможниця отримає окрім звання найкращої медсестри України цінний подарунок. Це може бути або плазмовий телевізор, або ноутбук. Асоціація медичних сестер області, Управління охорони здоров’я та медичний коледж зробили усе, аби захід пройшов на найвищому рівні.

Людмила Романішина-Лановська, голова Рівненської обласної Асоціації медичних сестер:

прийняти 200 чоловік було складно. Потрібно було організувати все на найвищому рівні. Ми з підготовкою впоралися, адже нам усі допомагали. 

Так, 16 вересня поважне журі перевірило теоретичні знання учасниць, а 17 вересня на них чекає творче завдання на тему "Про що мріє медсестра". Вікторія Возбранюк, випускниця Рівненського базового медичного коледжу, яка і привезла цей конкурс на Рівненщину із Вінниці, розповіла, що цьогоріч завдання складніші і тому дівчатам не завадить удача.

Вікторія Возбранюк, переможниця конкурсу у 2010 році, м. Рівне:

хочу побажати учасницям удачі, наснаги, чесної боротьби. Цей конкурс складний, тому бажаю успіху, який має бути на стороні кращої.

В урочистостях 15 вересня взяли участь не лише близькі та наставники учасниць, гості міста, але і головні медики регіону та священнослужителі. Цього дня провели жеребкування, а також учасниці продемонструвала відеоролик про себе. Оскільки конкурс є закритим, то про його результати стане відомо лише цієї суботи.


110916_Med_koledj sferadesigner

Схожі статті