+380673870816 +380673870816

У Рівному готуються до Всеукраїнського референдуму з ухвалення Закону України "Про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення"

30 вересня у Рівному пройшли збори громадян для створення ініціативної групи з підготовки проведення Всеукраїнського референдуму з ухвалення Закону України "Про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення". Такі ж акції з ініціативи Всеукраїнського об’єднання "Свобода" пройшли по усій Україні. 

30 вересня у Будинку профспілок Рівного Всеукраїнське об’єднання "Свобода" провело збори громадян, аби розпочати підготовку до проведення референдуму щодо заборони продажу земель сільськогосподарського призначення. Згідно з чинним законодавством для організації такого заходу необхідно, щоб до участі долучилося не менше двох сотень громадян. У Рівному кількість небайдужих була в рази більшою. Що надало можливість створити та ухвалити ініціативну групу для підготовки всенародного волевиявлення. Рівняни розповіли, що підтримують ідею "свободівців", адже земля – не предмет для ведення бізнесу та торгівлі. 

Василь Гуменюк, рівнянин:

- Я вважаю, що землю продавати не треба. Варто віддати землю тим, хто на ній працюватиме. Сьогодні продамо землю, а завтра залишимося без нічого.

Олександр Задорожний, мешканець Дубровиці:

- Я проти того, щоб продавали українську землю. Ми повинні бути господарями на своїй землі. Якщо дозволити продавати землю, то її скуплять олігархи, іноземці і ми будемо у них рабами.

Галина Шамшина, рівнянка:

- Я вже другий раз на цих зборах. Я проти, щоб землю продавали. Я знаю, як будуть нею користуватися. Вони виснажать землі. А нашим внукам нічого не залишиться.

Такі збори у Рівному проходять вдруге. Вперше, навесні, цю ідею Центральна виборча комісія відхилила. Нині, як розповів нашій знімальній групі голова Всеукраїнського об’єднання "Свобода" на Рівненщині, депутат обласної ради Олег Осуховський, усі поправки та зауваження ЦВК виправлені та будуть направлені повторно.

Олег Осуховський, голова РОО ВО "Свобода", депутат Рівненської облради:

- Всі ті поправки ми виправили. І сьогодні ми не дозволимо продавати землі сільськогосподарського призначення. ВО "Свобода" від дня її створення, а це вже 20 років, проти продажу української землі. Вже стоять інвестори, які готові скупити нашу землю. Ми не дозволимо цього. Адже наші селяни і так ледве кінці з кінцями зводять. 

Як розповіли у "Свободі", за результатами зборів, відтепер у Рівному діятиме ініціативна група у складі двадцяти осіб, які готуватимуть увесь необхідний перелік документів, аби ЦВК розпочала Всеукраїнський референдум щодо заборони продажу земель сільськогосподарського призначення. Усіх небайдужих рівнян "свободівці" закликають долучитися до спільної справи.


111003_Zemlya sferadesigner

Схожі статті