16.05.2024, 08:49
1080
У Рівному директора одного із комунальних підприємств викрили на хабарі
![](/img/1000/20240516_1300.jpg)
Задокументували протиправну діяльність посадовця оперативники управління стратегічних розслідувань в Рівненській області ДСР НП України спільно із слідчими слідчого управління ГУНП в Рівненській області за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури.
Вчора, 15 травня, його викрили під час одержання неправомірної вигоди в сумі 18 тисяч гривень за безперешкодний продаж декоративних хвойних рослин за заниженою вартістю, які перебувають у власності підприємства.
Поліцейські затримали чоловіка у процесуальному порядку та помістили в ІТТ.
Вирішується питання про повідомлення йому про підозру за ст. 368 Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу.