+380673870816 +380673870816

У Рівному ДАІ реагуватиме на неправильне паркування водіїв (ВІДЕО)

У цьому місці водії паркуються як їм заманеться. Пішоходи скаржаться, інколи тут пройти просто неможливо. І таких місць у Рівному багато. Щоб хоч якось вирішити цю проблему рівняни звернулись до «Народного Контролю».

Рівняни розповідають, водії ставлять авто і на пішохідних переходах, і на тротуарах. 

Дмитро, рівнянин:

- Звичайно заважає, тому що є чітко визначені Правила дорожнього руху і потрібно їх дотримуватися і культури паркування потрібно дотримуватися, тому що півбіди, коли це йду я, а коли це жінка з візочком йде.

Олена, рівнянка: 

- Коли припаркуються біля зебри, переходиш дорогу і боїшся. Таке часто буває, це правда, це дуже заважає.

Валерій, рівнянин:

- Багато вони створюють перешкод і пішоходам, і людям. Як рушають звідси, то створюють перешкоди на дорозі.

Активісти вже декілька місяців займаються цією проблемою. Олександр створив спільноту, на сторінці якої розміщують фото автівок, які припарковані неправильно. Після того як ця ініціатива набула розголосу, нею зацікавились і в ДАІ. Вартові доріг разом зі знімальною групою «Народного Контролю» вирішили зробити спільний рейд тими місцями, де найчастіше зупиняються порушники. Одразу і натрапили на такого водія.

Цього разу працівники Державтоінспекції обмежились попередженням. Очільник обласного ДАІ запевнив, що реагуватимуть на порушення, фото яких з’являтиметься в Інтернеті.

Олександр Семенюк, начальник УДАІ УМВС України у Рівненській області:

- Ми перевіряємо, щоб сфотографовано чітко було, щоб було видно номерний знак, марку машини. Ми перевіряємо її по базах, розшукуємо власника, показуємо фото і виносимо постанову про штраф.

Олександр Петровський, активіст:

- Самі представники ДАІ звернулися, щоб ми з ними поїздили, подивилися.  Коли йдеш центром міста, то виходить так, що ти постійно щось обходиш, десь пролазиш між автомобілями.

Якщо ви помітили, що хтось порушує правила паркування, робіть фото та додавайте їх у групу у Фейсбук. Ми будемо продовжувати займатися цією справою і слідкувати, аби працівники ДАІ реагували на такі порушення. 

Схожі статті