+380673870816 +380673870816

У Рівненському зоопарку нові мешканці

Нещодавно колекцію приматів у місцевому зоологічному парку поповнили чотири тамарини едипові та дві ігрунки. Це мавпочки, які своїм зовнішнім виглядом та розмірами дивують кожного. 

Тамарини едипові та ігрунки звичайні мешкають у вологих тропічних лісах Колумбії та відповідно Південної Бразилії. Живуть мініатюрні мавпочки високо на деревах та важать у середньому 500 грамів. Закон суворо забороняє продаж та вивіз цих істот з природних місць мешкання. Тому далеко не кожний зоопарк може похвалитися екзотичними підопічними. Місцеві зоологи їх отримали завдяки дружній співпраці із польськими колегами, які розводять диво-мавпочок в неволі.

Ірина Оліферук, науковий співробітник Рівненського зоопарку:

- До нас поступили тварини, кілька поколінь яких живуть і розводяться в неволі. Приїхали вони до нас із зоологічного парку міста Лодзь, що у Польщі, у вигляді подарунку.

Нині грайливі примати сховані від ока відвідувачів зоопарку. Вони вимагають тепла, високої вологості та спеціального освітлення. А їхньому раціону можуть позаздрити чимало "голодних" студентів.

Ірина Оліферук, науковий співробітник Рівненського зоопарку:

- Графік годівлі розбитий на сім днів. Кожні сім днів своє меню. Це рослинні корма, різні фрукти, кашки з медом та джемом, соки і корма тваринного походження. Сьогодні ми їх годуємо зоофобусами. М’ясо вони споживають. Ми сьогодні купили курятину.

Окрім диво-мавпочок, до відкриття нового сезону, а це за традицією 1 травня, Рівненський зоопарк готує ще чимало сюрпризів для своїх відвідувачів. Яких? Залишилося просто дочекатися.

Схожі статті