+380673870816 +380673870816

У Рівненському міському Палаці дітей та молоді лунав джаз

Цими вихідними у Рівненському міському Палаці дітей та молоді лунав джаз. Безліч ансамблів, оркестрів, солістів та вокалістів цього музичного напрямку змагалися під час міні-фесту пам’яті Олексія Іванова за участь у фестивалі "Art Jazz Cooperation". 

Міні-фест пам’яті відомого у музичних колах рівненського аранжувальника та музиканта Олексія Іванова в нашому місті проходить вже не вперше. Втім, його метою як і була, так і залишається популяризації джазу у Рівному та виявлення молодих талантів. Організатори впевнені, що нашу молодь необхідно заохочувати до класичної музики.

Юрій Сорокін, заступник директора Рівненського ПДМ:

- На мою думку, треба молодь привчати, треба показувати, треба проводити такі заходи, для того, щоб вона знала, що це таке є. Завдяки цьому молодь зможе обирати, адже це класика.

Катерина Грязнова з 15 років почала займатися в джазовому квартеті "Меридіан". Дівчина розповіла, що вже з того часу закохалася у цю музику. Тому вкотре вирішила проявити себе та заспівати на сцені.

Катерина Грязнова, випускниця ансамблю "Меридіан", учасниця міні-фесту пам’яті Олексія Іванова:

- Дуже люблю джаз, джазову музику. Я для себе її відкриваю все більше і більше. Особливо мені подобається працювати у живому складі, це дуже гарні відчуття.

В результаті міні-фесту, за висновками журі у рівненському фестивалі "Art Jazz Cooperation" візьмуть участь Оксана Закалюжна, Катерина Грязнова, диксиленд-бенд "Джокер" та джаз-оркестр Палацу дітей та молоді. Саме вони у цьому році виступатимуть на одній сцені із світовими зірками джазу.

Схожі статті