+380673870816 +380673870816

У публічних місцях Рівного посилюватимуть контроль за безпритульними та бездоглядними дітьми

За тиждень, коли діти Рівного не ходили на навчання, не всі батьки проконтролювали аби їхні чада були вдома у теплі та затишку. Так, до адміністративної відповідальності за цей період притягнуто 26 тат та мам, дітки яких гуляли містом вдягнуті не за погодою або ще гірше – розпивали слабоалкогольні напої. 

Минулий тиждень можна з легкістю назвати періодом безпритульного вештання неповнолітніх вулицями Рівного. До контролюючих служб, міліції та "швидкої" неодноразово надходили скарги від небайдужих громадян відносно дітей, які були вдягнуті аж ніяк не за погодою. На щастя, обійшлося без трагічних випадків.

Андрій Міщеня, начальник служби у справах дітей Рівненського міськвиконкому:

- Якщо бачите дітей на вулиці таких, то звертайте увагу і ми вже маємо такий факт, що до притулку потрапила дитина, бо у працівників міліції виникла підозра щодо того, що вона може обморозитися. Через годину з’явилася мама зі сльозами і забрала дитину. Ситуація була така, що мама була на роботі, дитина лишилася вдома із старшим братом, пішла гуляти і вдягнулася не за погодою, що викликало занепокоєння громадян і вони викликали швидку. 

Через зайнятість батьків на роботі, міліція затримувала і тих, що гуляли у пізній час доби та до того ж розпивали спиртні напої і курили. У цій ситуації 26 батьків притягнуто до адміністративної відповідальності.

Олена Кравчук, начальник кримінальної міліції у справах дітей Рівненського МВ УМВС:

- Працівниками міліції затримано двоє неповнолітніх, які займалися бродяжництвом. Вони були доставлені до притулку. Усього до адміністративної відповідальності було притягнуто 11 неповнолітніх.

Посилений контроль у публічних місцях Рівного за безпритульними та бездоглядними дітьми продовжуватиметься і надалі у вигляді спеціалізованих рейдів.

Андрій Міщеня, начальник служби у справах дітей Рівненського міськвиконкому:

- Як правило, ці рейди проводять у людних місцях: автовокзали, біля шкіл, комп’ютерні клуби. Перевіряємо чи перебувають там неповнолітні в дуже пізній час.

Представники контролюючих органів та міліція звертаються до батьків, щоб останні уважніше слідкувати за своїми дітьми та проводили виховні бесіди. А тих, хто в сильний мороз побачить бездоглядних неповнолітніх, просять звертатися за телефонами 102 або 103.

Схожі статті