+380673870816 +380673870816

У новорічні свята Рівненський льонокомбінат потішив малюків подарунками

Справжній парад яскравих новорічних костюмів влаштували малюки у Рівненському обласному театрі ляльок під час святкового дійства "Новорічний ранок та дракошин замок". 

Чарівні принцеси, лісові звірята, вірна подружка Буратіно – Мальвіна. Батьки ретельно підбирали своїм дітлахам новорічні костюми недарма, адже за найкраще вбрання дітки отримали приємні подарунки від спонсора та "друга" театру Рівненського льонокомбінату - білосніжні футболки з емблемою підприємства.

Розважали малечу під час новорічного ранку не менш яскраві мультяшні герої. Символ нового року – дракончик, герої мультфільмів - моторний Губка Боб та сміливий Ніндзя Черепашка. А от подарунки від текстильного підприємства "Рівненський льонокомбінат" стали приємним та дещо неочікуваним сюрпризом для  малюків та їх батьків. 

Адміністрація обласного лялькового театру розповіла, що така спонсорська допомога стала регулярною під час новорічних ранків і висловила щиру подяку підприємству за підтримку.

Віра Бояр, адміністратор Рівненського обласного академічного театру ляльок:

- Ми дуже вдячні нашому партнеру Рівненському льонокомбінату, який нам презентував подаруночки для дітей. Вдячні директору і хочемо, щоб наші глядачі приходили до нас і надалі в театр.

Схоже, що й самі малюки казковим дійством та приємними сюрпризами залишилися задоволені.

Влада:

- Ми дякуємо Дід Морозу за подарунки та футболки.

Ольга:

- Нам сподобалися і подарунки, і вистава. Все дуже гарно. 

І хоча новорічні ранки потрохи вщухають, проте незабаром, як на дітлахів, так і на дорослих чекатимуть нові захоплюючі постановки - запевнила адміністрація Рівненського обласного театру ляльок. А от приємні подарунки презентовані "текстильним гігантом" нашого краю стануть для малюків приємним спогадом про новорічні дива.

Схожі статті