+380673870816 +380673870816

У МЕГУ завітала журналістка телеканалу СТБ

Все частіше до Рівного приїздять відомі журналісти із столичних телеканалів аби поділитися своїм досвідом. Цього разу до Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука завітала кореспондент програми "Вікна-Новини" телеканалу СТБ Наталія Соколенко, щоб зустрітися із майбутніми акулами пера та мікрофона. 

Наталія Соколенко прийшла працювати на телеканал СТБ у 2002 році. Цьому передувала робота на "Інтері". Студентам вона розповіла про вади українського телебачення, відстоювання свободи слова у ЗМІ та про головні, на її думку, якості, якими повинен володіти сучасний журналіст. 

Наталія Соколенко, кореспондент каналу СТБ:

- Журналісти повинні знати, що є дві речі: журналіст повинен зібрати інформацію, відстояти її і правильно подати, як того вимагає професія, а в нашій країні це не легко; друге, це те, що у світі відбувається велика цифрова революція.

Пані Наталія вважає, що з часом традиційна журналістика втратить актуальність, адже новітні технології ставлять перед медійниками нові вимоги. За її словами, через років 5-10 інтернет-репортери та блогери витіснять професійних журналістів. І лише якісні фахівці з принциповою позицією матимуть роботу.

Наталія Соколенко, кореспондент каналу СТБ:

- В Інтернеті унікальність журналістської професії дуже звужується, адже в конкуренцію із журналістами вступають всі прості громадяни, всі користувачі електронних приладів, які мають Інтернет. І що тоді робити: або міняти професію, або ставати універсальним цифровим солдатом.

Студентка магістратури Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, Вікторія Полянчук розповіла, що завдяки працівникам університету, які запрошують відомих журналістів до вишу, вона щоразу дізнається безліч корисної інформації.

Вікторія Полянчук, магістрантка МЕГУ:

- Я сьогодні дізналася багато нового для себе і для моєї майбутньої професії. Я думаю, що ця інформація буде мною використана, адже журналіст такого рівня знає чому навчити нас.

Наостанок пані Наталія додала, що у будь-якому випадку, основне для журналіста, залишатися не корумпованим, чесним та справедливим, адже слава, яка приходить за гроші триває недовго.

Схожі статті