+380673870816 +380673870816

У Квасилові з’явився педіатр (ВІДЕО)

Тепер квасилівчанам є де лікувати своїх дітей. У цій лікарні з’явився досвідчений педіатр. До «Народного контролю» звернулись жителі селища Квасилів. В місцевій амбулаторії впродовж п’яти років не було педіатра. Час від часу його обов’язки виконував хтось із лікарів медичного закладу, але тільки по декілька годин в тиждень. Квасилівчани розповідали, щоб вийти із ситуації доводилось їздити до обласного центру. 

Раїса, місцева жителька: 

- Добиратися з маленькою дитиною не завжди є можливість. Потрібно, щоб був такий педіатр, який зміг і діток до обіду приймати у нас в амбулаторії.

Вікторія, місцева жителька:

- Ми їздимо і просто на огляд, і аналізи здати  в Рівне. Не до кінця проходить огляд медичний дитини, може не змірятись температура, може не перевіритись дихання, коли в дитини температура. Приходиш сюди на прийом, а лікаря не має.

Після того, як у справу втрутився «Народний Контроль», чиновники запевнили, що влітку тут таки з’явиться педіатр. Та вже за тиждень прислали до села кваліфікованого працівника, який лікує дітей. Марія Савівна  тут ненадовго, вона працює в райцентрі та раз на тиждень надає фахову допомогу наймолодшим Квасилівчанам. Згодом її змінить інший лікар. На декількох прийомах, які провела Марія Савівна думка про те, що педіатр потрібний у Квасилові не викликає сумніву.

Микола Полагнюк, завідувач Квасилівської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини:

- Із серпня місяця приходить лікар, інтерн, уже закінчує інтернатуру, він в нас і рахувався як інтерн. З серпня місця приходить на роботу і буде постійно працювати в нас, так як в нас постійного педіатра не було, тимчасово, на один день в тиждень в нас працює районний педіатр, приймає дітей.

Вікторія, місцева жителька:

- Наша давнішня проблема майже вирішена. Ми досить довго боролися з тим, щоб в нас був педіатр. Завдяки сюжету «Народного Контролю», маємо педіатра тимчасового, але він є.

Ми будемо слідкувати за перебігом подій. 

Схожі статті