+380673870816 +380673870816

У Дубно відбулася спартакіада «Рух заради здоров’я»

Фото пресслужби "Спорт для всіх Рівненщини"

Минулого тижня в Рівненській області стартувала спартакіада у підвідомчих установах департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської обласної державної адміністрації «Рух заради здоров’я», з нагоди 30-ї річниці Незалежності України. Захід проводиться за підтримки Спорт для всіх Рівненщини і Рівненське обласне відділення НОК України.

Цього разу спортивні активності відбувались у комунальному закладі «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю» Рівненської обласної ради. Минулими роками підопічні цього закладу посідали призові місця в фіналі змагань. Повідомляє пресслужба Спорт для всіх Рівненщини.

Повболівати за них приїхав перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк, депутати обласної ради Руслана Потапчук, Вікторія Опанасюк та Юлія Шигорева.

Команди-учасниці боролися між собою в естафетах «Флорбол», «Фітбол», «Баскетбол», «Рівновага» та «Футбол». Жодне з цих завдань не вимагало особливих фізичних зусиль, тому всі зуміли успішно дістатися фінішу. Доки учасники виконували поставлені завдання, решта підопічних, гості та працівники закладу спостерігали за змаганнями та вболівали за учасників на кожному новому етапі.

В подібних заходах не стільки важлива перемога, як можливість провести час з користю для здоров’я та урізноманітнити дозвілля. Окрім того, не залежно від здобутих результатів, кожен учасник отримав подарунки від організаторів. А далі естафету спартакіади «Рух заради здоров’я» приймає комунальний заклад «Тучинський геріатричний пансіонат» Рівненської обласної ради.

Схожі статті