+380673870816 +380673870816

У 2013 році Рівненщина матиме оптовий ринок сільськогосподарської продукції

До кінця року у Рівному з’явиться ще одна автостанція у районі Луцького кільця. А вже у 2013 відкриється оптовий ринок сільськогосподарської продукції. 

В Україні у найближчі роки має з’явитися двадцять п’ять оптових ринків сільськогосподарської продукції. Рівненщина, як край аграрний, у цьому питанні не пасе задніх. Весна-літо 2013 для Рівного має увінчатися відкриттям такого об’єкту. Понад рік оформлялися документи і уже тепер, коли вони готові, можна сміливо говорити про амбітні плани.

Згідно з бізнес-проектом, площа ринку становитиме 10 з половиною гектарів, його вартість 19 мільйонів 580 тисяч доларів США. Нині є іноземна інвестиційна компанія, яка готова вкласти кошти у проект. Крім того, співвласниками ринку за бажанням можуть стати і близько трьох сотень операторів, які працюватимуть там. За словами чиновників, у нашій області є залишки врожаїв, якими сміливо можна поділитися і тоді ні держава, ні виробники не нестимуть збитків.

Анатолій Юхименко, перший заступник голови Рівненської ОДА:

- Завдання буде – це зібрати надлишки виробленої продукції і формуючи товарні партії, доставляти будуть до обласного центру чи за кордон. У Зарічному у нас є такий інвестор і ми почнемо доставляти у всі райони. Це не тільки крупний опт, ми плануємо, що буде і дрібний опт, і роздрібна торгівля. 

Працюватиме ринок лише уночі, до 8 години ранку. Просторі приміщення будуть і зручними, і обладнаними таким чином, щоб там виробники мали змогу безпечно зберігати свою продукцію. Та й орендні ціни будуть дешевші, ніж деінде. Також покращиться транспортна інфраструктура. Уже до кінця 2012 планують відкрити ще одну автостанцію, потужністю у 450 відправлень пасажирів на добу. Керівництво ринку уже говорить про своїх потенційних клієнтів та партнерів. 

Олександр Левшук, директор оптового ринку сільськогосподарської продукції "Шелен":

- Хто є клієнтами ринку? Це є виробники, які є професійними операторами оптового ринку. Хто є споживачами? Це оптові ринки, заклади громадського харчування. Формування оптового ринку - можливе формування експортних партій. Це те, про що важко говорити сьогодні нашим виробникам.

Подібні об’єкти у 2011 відкрилися у Києві та Донецьку. Втім зазнали фіаско. Цей досвід, кажуть фахівці, врахований. До того ж Рівне має вигідне транспортне положення. А у планах – зробити місто квітковою та картопляною столицею України.


121013_Runok по sferadesigner

Схожі статті