+380673870816 +380673870816

Цієї весни жінки Рівного змінили імідж

Цією весною рівненські жінки змінили імідж. Вони полишили повсякденний одяг та аксесуари, замінивши їх на вбрання у ретро-стилі. А відбулося це у рамках проекту, який стартував 8 Березня, під назвою "Ретро-жінка".  

Напередодні 8 Березня у рівнянки Аліни Новицької з’явилася ідея створити проект, в якому сучасні панянки могли б перевтілитися у ретро-жінок. Рівнянки шукали образи в Інтернеті, порпалися у шафах бабусь, адже віднайти свій неповторний стиль вони мали можливість у модних трендах усього ХХ століття. Загалом участь у проекті взяли 61 жінка, хоча бажаючих було набагато більше. Виробництвом світлин займалася відома у Рівному фотохудожник Марина Худаніч, яка впоралася із цим завданням впродовж тижня.

Аліна Новицька, автор ідеї:

- Зробили ми це за тиждень, але коли вони приходили з таким позитивом, зі справжніми емоціями, вдячністю, все забувалося і ми продовжували працювати, знаходилися сили і ввечері хоч втомлені, втім щасливі, ми продовжували роботу і раді, що нам вдалося.

Обирали та голосували за найкращих ретро-красунь у локальній мережі Інтернет з 8 по 13 березня. Найбільше глядацьких голосів отримала Оксана Левченко за образ героїні Надії з кінофільму "Іронія долі або з легкою парою!"

Оксана Левченко, переможниця конкурсу:

 - Я цей образ вибрала, адже жінка 70-х років - це моя мама. Спочатку ми знайшли сукню в її гардеробі, яку пошила ще моя бабуся, і в цій сукні образ вийшов ідентичний до кінофільму. Також я обрала аксесуари, окуляри, які подарував мій батько мамі. Підібрала телефон, пояс і чоботи тодішнього фасону і я вважаю, що порівнюючи із героїнею фільму "Іронія долі", образ вийшов ідентичний.

Усі учасниці проекту під час нагородження переможців отримали грамоти та різноманітні жіночі подарунки.

Схожі статті