21.02.2024, 10:14
267
Три «золота» з кікбоксингу та самбо здобули спортсмени з Рівненщини
![Фото з ФБ сторінки Рівненської ОВА](/img/1000/20240221_2053.jpg)
Рівнянка Аліна Мартинюк виборола золото на Кубку Європи з кікбоксингу WAKO. Вона здобула найвищу нагороду у категорії K1, 60 кг.
А загалом українська збірна має на своєму рахунку 8 медалей. Змагання проходили у столиці Хорватії Загребі. Участь взяли майже 2.5 тис спортсменів із 24 країн.
Також завершився Кубок світу із бойового та спортивного самбо. Турнір проходив у кіпрському Лімасолі. І одразу дві перші сходинки зайняли самбісти із Рівненщини.
Богдан Бабенко завоював золоту медаль в розділі бойового самбо у вазі 58 кг. Друге «золото» у цьому ж розділі та вазі 88 кг здобув Вадим Бурчак. У загальному заліку доросла збірна України отримала 21 нагороду - 20 золотих та 1 срібну.