+380673870816 +380673870816

"Свободівці" влаштували для дітей-сиріт відпочинок на морі

Діти це наше майбутнє. Таким девізом керуються приватні підприємці від Всеукраїнського об’єднання "Свобода", які влаштували для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування відпочинок на березі моря. 

10 дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та дітей із малозабезпечених сімей Чудельської спеціальної загальноосвітньої школи інтернат №1 Сарненського району Рівненської області отримали можливість провести 10 днів у Криму. Відпочинок на одній із приватних баз півострова їм забезпечило Всеукраїнське Обєднання "Свобода" на Рівненщині разом із місцевими підприємцями.

Віталій Мігулько, заступник голови РМО ВО "Свободи":

- які б діти не були - це наше майбутнє. Це наші українські діти. Хто як не ми їм допоможемо.

Також до благодійності долучилося і туристичне агентство "Флорія", директор якого переконана, що до їхньої ініціативи можуть приєднатися й інші.

Флорія Шинкарьова, директор туристичного агентства "Флорія":

- надіємось, що інші підприємці, можливо просто люди захочуть допомогти і не тільки цим дітям. Таких дітей багато в Україні.

Дітям сиротам та позбавленим батьківських прав з таким відпочинком щастить не щороку, тому на цю поїздку вони чекали із нетерпінням.

Надія Мельник, директор Чудельської спеціальної ЗОШ інтернату №1:

- веземо на море відпочивати. Ми дуже вдячні їм. Діти чекали цього дуже давно, з самого ранку вони сиділи на лавочках, виглядали автобус.

Після відпочинку у Криму, згідно з чинним законодавством, ці діти повинні отримати допомогу і від держави, в якості відпочинку у санаторіях та таборах. Якщо ж це станеться, то для малечі цьогорічні канікули стануть вдвічі приємними.

 


110607_TemaSvoboda_SF_2 sferadesigner

Схожі статті