+380673870816 +380673870816

Студенти Рівного перевтілилися у місцевих чиновників

Молодь Рівного особисто ознайомилася та проконтролювала роботу керівників владних структур. Одноденна акція з нагоди Дня місцевого самоврядування "День з керманичами міста" об’єднала найуспішніших студентів 3-5 курсів рівненських вишів з владними структурами. 

В рамках акції "День з керманичами міста", студенти отримали змогу пізнати інше, чиновницьке життя. Свій робочий день Тетяна розпочала у міському відділі внутрішніх справ. Під час одноденного проекту їй пощастило дещо вийти за його рамки і потрапити до відділку міліції. Дівчина розповіла, що провела напружений день: і з керівництвом встигла поспілкуватися, і з оперативною групою на місця злочинів з’їздити. Час потратила недарма, адже вдалося навіть посприяти вирішенню деяких проблем у місті.

Тетяна Федорова, студентка РДГУ:

- Основне питання, яке ми підняли – це встановлення у місті камер спостереження. Оскільки їх всього у місті 11. Мер сказав, що буде це питання вирішувати.

Впродовж робочого дня молоде покоління вирішувало чи не найважливіші питання у місті разом з очільниками органів місцевого самоврядування. Не оминули й міський центр зайнятості та управління юстиції. Зокрема із 82 бажаючих студентів, відібрали 29 найкращих. Міський голова розповів, що спудеї доповнили буденний робочий день керманичів свіжими рішеннями та ідеями, можливо не завжди доречними, проте незаангажованими.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Зрозуміло, що у них немає життєвого досвіду. І у їхньому віці все сприймається кардинально, ніби можна прийняти закон чи постанову, що змінить усе. Вони у своїх діях і словах не зв’язані ні партійними рамками, ні майновими, ні кар’єрними.

Із 16 кандидатур Ірину обрали на місце очільника міста. Студентка розповіла, що графік був переповнений: зустрічі як з начальством міських управлінь, так і з простими громадянами, засідання, наради, поїздки.

Ірина, студентка РДГУ:

- Міським головою бути дуже важко. Я бачила його тижневик. Насичений графік, багато відвідувачів, різні люди. Головою бути важко, але він гарний господар міста.

А ось Ігор Степанюк дублював заступницю міського голови з гуманітарних питань Галину Кульчинську. Моніторинг скейт-парку міста, зоопарку, наради до п’ятої вечора - ось такий видався робочий день у цього дуету.

Ігор Степанюк, студент РДГУ:

- За один день Галина Григорівна дала стільки інформації, що я не зміг всього навіть запам’ятати. Багато цікавого. Я вважаю, що потрібно робити такі дні.

Молодь зізналася, що одного дня аби проникнути у чиновницьку кухню виявилося замало, тож сподіваються, що наступного разу, під час проведення подібних акцій, часу аби пізнати інше життя буде більше.

А щоб цей день для спудеїв запам’ятався на всі сто, міський голова кожному вручив сертифікати. У червні, спеціально до Дня журналіста, акцію змінять так, щоб разом із чиновниками співпрацювали і рівненські медійники.

Схожі статті