+380673870816 +380673870816

Студенти Острозької академії побували на балу

Свято елегантності та краси влаштував факультет романо-германських мов у Національному університеті "Острозька академія". У п’ятницю ввечері молодь полишила всі свої справи, вдягнула найкрасивіше вбрання та поринула у вир танцю та світських розваг. 

Ірина Мороз, журналіст:

- Урочиста атмосфера, вишукані вбрання та витончена музика академічного камерного оркестру. Острозька академія влаштувала справжній бал. У світ аристократії пощастило зануритися і нам.

За вікном мінус 30, проте в актовому залі Острозької академії спекотно. Замість звичних джинс – розкішне вбрання та святковий настрій. Світський бал в академії вже за доброю традицією проходить вп’яте. Запрошені не пошкодували навіть 75 гривень на квиток. Організатори щорічного дійства запевнили, що витрачені кошти того варті.

Аліна Обертинська, організатор балу:

- Загалом студенти дивуються чому такі низькі ціни. Приїздить оркестр. Танцюють наші студенти і запрошуються танцювальні колективи, сольні учасники. Це гарне дійство, яке варте уваги.

Вічний Штраус у виконанні камерного оркестру Рівненської філармонії, не залишив байдужими студентів. На паркеті закружляли у славетному вальсі танцювальні пари. Спудеї зізналися, що майстерність тут не головне, важлива атмосфера краси та граційності, якої так не вистачає у сучасному світі.

Музиканти ж розповіли, що для них є великою честю грати на таких незвичайних урочистих заходах. Адже в Україні так мало справжніх поціновувачів класичної музики.

Сергій Хоровець, диригент академічного камерного оркестру Рівненської філармонії:

 - В нашій державі не так популярна класична музика, як би цього хотілося. Я вважаю, що це великий мінус для української нації і з цим потрібно боротися, адже класична музика виховує, змушує задуматися над сенсом життя, вихованням та гармонією душі.

Серед барвистих суконь та стриманих фраків, виділялася військова форма студентів Острозького ліцею, яких теж запросили на захід. Для Олени та Віктора – це вже третій спільний бал. Їх з іронією можна назвати ветеранами. Пара щоразу з нетерпінням чекає на цю подію. І жодні вечірки не зрівняються із цим дійством.

Віктор Артеменко та Олена Андросова, відвідувачі балу:

- Це вже четвертий для мене бал. Це подія, яку я особисто чекаю весь рік, тільки закінчується попередній бал, одразу чекаю наступного. Такі події варті, щоб проводити тут час. Спільно для нас – це вже третій бал. Це вже добра така традиція, попри те, що Олена вже випустилася з нашого університету. Ми продовжуємо відвідувати бал разом. А те, що відбувається багато вечірок в нічних клубах, то це неможливо порівняти з тим святом, яке відбувається сьогодні. Це незабутні враження. Ми відвідуємо його щороку.

Першокурсники Ольга та Павло на такому святі вперше. Вони розповіли, що до балу готувалися ретельно. Не лише підібрали відповідний одяг, а й вальс навчилися танцювати. Тому на ноги один одному не наступають.

Ольга Попроцька та Павло Писарчук, відвідувачі балу:

- Я обожнюю танці і повертатися в минуле – це так приємно. Справжня музика. І я бачила, що музиканти вкладаються в цю музику усім своїм єством. Просто відчути цю атмосферу елегантності , відчути себе джентльменом попередніх епох. Тут панує атмосфера спокою, елегантності та привітності. Такого в нічних клубах ви дійсно не побачите.

Казковий вечір, сповнений романтизму Середньовіччя та грації танцю, надовго запам’ятається відвідувачам балу. Наступне подібне дійство, але у більшому приміщенні, молодь хотіла б організувати навесні.

Схожі статті