+380673870816 +380673870816

Спортзал у селі Людинь Дубровицького району збудують до кінця року

Голова облдержадміністрації Василь Берташ пообіцяв зробити такий подарунок для сільських спортсменів до Святого Миколая. Займатимуться в ньому не лише школярі, а й молодь. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації.
     До того ж село є перспективним. Тому громада звернулася до очільника області з проханням розширити площу спортзалу. Відтак, проектанти запланували в спортзалі спорудження трибун для глядачів, а також очисних споруд та нових теплотрас для якісного опалення. Увесь проект обійдеться в понад три мільйони гривень. Вже виготовлено проектно-кошторисну документацію, яка нині проходить експертизу. А вже до кінця року спортсмени села Людинь матимуть новозбудовану базу. Площа спортзалу дозволятиме проводити навіть районні змагання.
     Водночас, за дорученням голови облдержадміністрації Василя Берташа, експерти проревізували спорткомплекс у Дубровиці, який почали зводити ще 20 років тому. Нині головну спортивну споруду райцентру збудовано на 50 відсотків. Тож об’єкт розділили на черги. Цьогоріч заплановано накрити комплекс, щоб вберегти його від руйнування. На реалізацію всього проекту потрібно понад п’ять мільйонів гривень.

Схожі статті