+380673870816 +380673870816

Спортсмени МЕГУ готуються до Олімпійських ігор

Олег Омельчук та Микола Гордійчук колишні випускники економічного, а нині студенти факультету здоров’я Міжнародного економіко-гуманітарного університету. Вони є спортивною гордістю вишу. За роки своєї спортивної кар’єри хлопці здобули чимало перемог, тим самим прославляючи рідну альма-матер. 

Олег Омельчук та Микола Гордійчук професійні спортсмени, котрі на світових та європейських змаганнях прославляють не лише Рівненщину, а й усю Україну. До Міжнародного економіко-гуманітарному університету у свій час вступили на факультет економіки, який згодом вдало закінчили. Потім вступили на факультет здоров’я. Чому спортсмени обрали економічний фах, розповів завідувач кафедри фізичного виховання.

Микола Кукалець, завідувач кафедри фізичного виховання МЕГУ:

- Всі спортсмени, які до нас приходили вчитися, фактично навчалися на економічному факультеті. Адже факультету здоров’я тоді не було. Зараз спортсмени навчаються на факультеті здоров’я.

Постійні тренування, збори та змагання дещо ускладнювали навчання у виші для Олега та Миколи. Розуміючи зайнятість хлопців, викладачі МЕГУ йшли на зустріч спортсменам, а ті у свою чергу віддячували своїми знаннями.

Костянтин Артюшок, декан факультету економіки МЕГУ:

- Це настільки стабільні люди були як в спорті, так і в навчанні, що просто диву дивуєшся. Коли від студентів стаціонару чуєш, що в них часу немає, в них робота. Яка робота? Вони їздили на змагання, були на зборах постійно, проблем із сесією жодного разу не було. 

Нині Олег вже отримав ліцензію на участь в Олімпійських іграх та готується до змагань у Лондоні, а Микола через місяць на чемпіонаті України виборюватиме право представляти Україну на Олімпійських іграх. Тому зараз зустріти спортивну гордість МЕГУ у стінах вищу майже неможливо.

Олег Омельчук, чемпіон Світу та Європи з кульової стрільби:

- Перша моя освіта 1-2 курси, то я майже кожного дня ходив на пари, вже 3-4 курси почав більше їздити на змагання. А зараз, то немає такої можливості, бо зараз перед зборами мене місяць немає дома, приїжджаю на 2-3 тижні, то це вже за щастя і чесно кажучи, в університет не завжди хочеться іти.

Сьогодні чимало молоді займається спортом, проте чемпіонське звання здобувають одиниці. Секрет олімпійців з МЕГУ простий – завзяття та щоденна праця. Проте спортсмени зізналися, що іноді і цього замало.

Микола Гордійчук, чемпіон Європи з важкої атлетики:

- Мабуть в житті, якщо ти прагнеш чогось досягти, то це в першу чергу праця, а в спорті ще є така, як кажуть, доля везіння. Знаєте, одному пощастило, а другий там може більше заслужував, а щось там не так сталося.

Зараз хлопці свою спортивну кар’єру закінчувати не збираються. Проте, за їх словами, коли ж перестануть змагатися за золото, сміливо зможуть підтвердити звання економіста, тим самим ламаючи стереотип про неосвічених спортсменів.

Схожі статті