+380673870816 +380673870816

Співак Олег Винник відвідав Рівне зі своєю концертною програмою (ВІДЕО)

Відомий співак, композитор Олег Винник відвідав  Рівне зі своєю концертною програмою. Перед своїм виступом він завітав до студії телеканалу  «Сфера-ТВ» та взяв участь у нашій програмі «Червона доріжка».  Своїми враженнями від гостин  Олег Винник поділився в ексклюзивному інтерв’ю. 

Він став улюбленцем українців. Хоча, спочатку славу здобував на теренах Європи, як популярний виконавець численних мюзиклів. Олег Винник завжди щирий, відвертий  на сцені, з пронизливим та дивовижним голосом і піснями, які торкають душу за живе. Виконавець завітав до нашого міста з концертним виступом. Рівняни на цю подію очікували вже давно. 

Олег Винник, співак:

- Мене завжди у Рівному гарно приймають. Тричі я був, сьогодні вчетверте. Я більш ніж впевнений, що і цей раз будуть сприймати гарно. Знову аншлаг. Я дуже вдячний в Рівному і я думаю, що ще буду тут вп’яте.  Ми знову приїдемо. Бажаю так всім, щоб залишалася ця любов людська до мене, а я буду й далі приносити людям щастя та ділитися любов’ю. 

Перед концертним виступом Олег Винник завітав на  телеканал «Сфера-ТВ» та  взяв участь у програмі «Червона доріжка». На нього чекала цікава й насичена бесіда та приємні подарунки.

Олег Винник, співак:

- Яка атмосфера сьогодні панувала? 

- Абсолютно нормальна, людська, спокійна, з великою любов’ю, підготовленістю. 

Так, попри досвід роботи в Європі, Україна для  Олега Винника залишається рідним краєм, він хоче тут працювати та творити для своїх громадян.

Олег Винник, співак:

- Що стосується України, я її люблю всю. Я її знаю. Знаю, як свою сім’ю, батьків, бо вони проживають в Україні. Мені прикро, що я їх рідко бачу.  Але я радий, що мене мої батьки ще можуть побачити на сцені, я дуже-дуже щасливий.

Олег Винник також сподівається, що до Рівного він повернеться ще не раз із новими піснями та безмежною кількістю любові та позитивних емоцій.

Схожі статті