+380673870816 +380673870816

Сходи, що сполучають Соборну та Пересопницьку, відремонтують (ВІДЕО)

На цих сходах небезпечно ходити. Вони старі та аварійні. З бетону тут стирчить арматура,  а деяких сходинок тут просто не має. Рівняни довго просять у комунальників, щоб їх відремонтували. Та їх не чують. Люди звернулись до «Народного Контролю».

На цих сходах , що сполучають вулиці Соборну та Пересопницьку, можна з легкістю травмуватися чи порвати взуття. Місцеві жителі і самі не пам’ятають, коли цей спуск був в хорошому стані. Пані Оксана розповідає, що з дитячим візком підніматися тут більше не ризикне.

Оксана, місцева жителька: 

- Якщо з візком спускатися, там постійно ями, колеса постійно застрягають в цих ямах. Треба, щоб хтось допомагав піднімати ту коляску. В мене одна коляска з дитиною всередині, яку треба обережно спускати, щоб вона так само не впала і друга дитина 4 роки,  їй так само треба підтримати по цих сходах.

Андрій, місцевий житель:

- Коли спускаєшся, ноги можна поламати. Часом ідеш з дитиною, дитя спотикається, мусиш брати на руки.  Якщо подивитися, то цей пандус для мам потрібно або об’їжджати по 200 метрів, або  отам спуск робити.

Галина, місцева жителька:

- Років три, як не більше, спіткнулась. В мене ще коліно боліло, то я летіла аж туди і штани порвала.

 Ігор, місцевий житель:

- І діти падали, і ноги ламали. Мій сусід зламав ногу саме от тут, на третій сходинці.

Після того як цим питанням зацікавився «Народний Контроль», у міському управлінні житлово-комунального господарства розповіли, що про аварійні сходи знають. Мало того, вже навіть визначились з тим, коли їх будуть ремонтувати.

Володимир Лапюк, заступник начальника управління ЖКГ по комунальному господарству м. Рівне:

- На даному етапі проходить кошторис перевірку. Він зараз підготовлений 90 тисяч, проведемо перевірку, і я думаю, що в травні ми ці роботи виконаємо, однозначно.

«Народний Контроль» обов’язково буде слідкувати за тим, чи дотримають комунальники слова, адже люди можуть і надалі продовжувати травмуватися на аварійних сходах.

 

Схожі статті