+380673870816 +380673870816

Штрафи за порушення правил руху через залізничні переїзди збільшать

23 лютого 2012 року Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення адміністративної відповідальності за порушення правил руху через залізничні переїзди та перевезень пасажирів автомобільним транспортом". 
    За в'їзд на залізничний переїзд особою, яка керує транспортним засобом, у випадках, коли рух через переїзд заборонений, розмір штрафу збільшено з 20-25 не оподатковуваних мінімумів доходів громадян до 50-70 неоподатковуваних мінімумів. Це також загрожує вилученням транспортного засобу чи позбавленням права керування ним на строк від 6 місяців до 1 року. Також можливе стягнення штрафу і з інших осіб - від 75 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк від 10 до 15 діб, а також вилучення транспортного засобу. Про це повідомила прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту.
    Документом також визначено, що "повторне протягом року вчинення будь-якого з порушень, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, - тягне за собою накладення штрафу від 80 до 120 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".
Зі свого боку, Укрзалізниця звертається до водіїв зі закликом дотримуватися правил дорожнього руху при перетині залізничних переїздів та не ризикувати своїм життям та життям пасажирів.

Схожі статті