+380673870816 +380673870816

Школярі гратимуть у військово-патріотичну гру "Зірниця"

 

 

     Міноборони та Міністерство освіти і науки, молоді та спорту домовилися про проведення в школах Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця". Про це повідомив прес-центр 13 армійського корпусу.

     Відповідний спільний наказ Міноборони, Міносвіти і Товариства сприяння обороні України підписав міністр оборони Михайло Єжель. У документі зазначено, що "Зірниця" є складовою частиною загальнодержавної системи національно-патріотичного і фізичного виховання дітей та учнівської молоді, основними завданнями якої є підготовка до служби в Збройних силах, підтримка та розвиток молодіжної ініціативи в справі освоєння військових професій, розвиток поведінки в екстремальних ситуаціях, пропаганда здорового способу життя.

     У "Зірниці" беруть участь збірні команди учнів 5-9 класів (віком не старше 15). Гра складається з двох частин – конкурси та спортивні змагання (конкурс строю та пісні, воєнно-історичний конкурс за принципом гри "Брейн-ринг", вогнева підготовка, метання "гранати", долікарська допомога, топографічна підготовка), воєнізована естафета "Десант".  

     Нагадаємо, у вересні 2010 року Кабінет міністрів призначив міністра освіти і науки Дмитра Табачника головою організаційного комітету з підготовки та проведення "Зірниці".

 

Схожі статті