+380673870816 +380673870816

Що потрібно знати рівнянам, аби зареєструвати місце проживання

Фото пресслужби міськради Рівного

Працівники Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному нагадують перелік документів, які необхідні для реєстрації місця проживання особи. Одним із документів, які необхідно надати є документ, що підтверджує право на проживання в житлі, а саме:
-ордер;
-свідоцтво про право власності;
-договір купівлі-продажу;
-договір найму (піднайму, оренди);
-рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання або інші документи. Повідомляє пресслужба міськради Рівного.

У разі відсутності зазначених документів, тобто якщо особа, яка бажає зареєструвати своє місце проживання не є власником/співвласником або наймачем даного житла, реєстрація її місця проживання здійснюється за згодою власника/співвласників житла, наймача та членів його сім’ї (зазначені документи або згода не вимагаються при реєстрації місця проживання неповнолітніх дітей за адресою реєстрації місця проживання батьків/одного з батьків або законного представника).

Схожі статті