+380673870816 +380673870816

Ще більше рівненських школярів навчатимуться ІТ-освіті

Фото пресслужби міськради Рівного

8 лютого 2022 року відбулося підписання Меморандуму про реалізацію програми “Нова ІТ освіта для школи” між Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради, ГС "Рівненським Кластером ІТ освіти" та освітнім проектом Digital Learning.

У рамках ініціативи "Живи, навчайся та працюй у Рівному", яка започаткована міським головою Олександром Третяком рівненських школярів навчатимуть якісній ІТ-освіті. Повідомляє пресслужба міської ради Рівного.

Зауважимо, що місто Рівне стало третім містом, яке долучилось до реалізації цього проекту. Першим пілотним закладом став Рівненський академічний ліцей “ПРЕСТИЖ”, де навчання за поглибленою програмою вже проходять близько 100 школярів.

Програма проекту дозволяє учням 3-11-х класів в школі освоїти різні напрями IT сфери і знайти свою професію в сучасному світі. Учні на заняттях працюють над власними проектами, які згодом можуть розмістити у своєму професійному портфоліо.

- Підписання Меморандуму відкриває можливості подальшого розвитку проекту у Рівному та залучення ще більше школярів міста до доступної та якісної ІТ освіти, - говорить міський голова Олександр Третяк. - Щиро вдячний Громадській Спілці “Рівненський Кластер ІТ- освіти”, який займатиметься координацією проекту та промоцію ІТ-освіти в освітніх закладах.

Схожі статті