+380673870816 +380673870816

Рятувальники Рівного розповіли школярам про правила пожежної безпеки

Впродовж цих днів у Рівному проходить тиждень з основ безпеки. Рятувальники області зустрічаються із вихованцями садочків та школярами початкових класів, аби перед канікулами нагадати їм про основні засоби безпеки життєдіяльності та розповісти про свою роботу. 

Біду краще попереджати. Саме тому весь цей тиждень рятувальники та пожежники щодня спілкуються із дітками до 10 років. Вони демонструють свою техніку, розповідають про правила безпеки, поведінки у надзвичайних ситуаціях, проводять навчальну евакуацію та роздають агітаційні плакати та листівки. Усе це, аби зберегти життя малечі.

Дмитро Мельник, інспектор центру пропаганди УМНС в Рівненській області:

- Ще в минулому році з вини дітей трапилося 88 випадків пожеж. За 2011 рік під час різних нещасних випадків загинула 21 дитина. Тому навчити дітлахів основних правил та проінформувати є основною задачею рятувальників. 

Десятирічна Тетяна з рятувальниками зустрічається вдруге. Сьогодні вона приміряла костюм пожежника. Дівчинка зізналася, що він важкий та незручний. Втім, цією професією вона неабияк захоплюється.

Тетяна Ясковець, учениця 4 класу:

- Вони мають бути сильними, відповідальними, відважними, сміливими, адже ця професія дуже відповідальна.

Дітки ж, у свою чергу, на подвір’ї школи влаштували конкурс малюнків на асфальті. В управлінні МНС розповіли, що мета цих заходів – перевірити знання дітей, вчителів та вихователів, які працюють з малечею. І поки що цей рівень достатній.

Схожі статті