+380673870816 +380673870816

Роботи переможців конкурсу "Податки очима дітей" будуть передані до Внутрішньоєвропейської організації податкових адміністрацій

Про це повідомив заступник Голови ДПС України Олександр Клименко під час засідання журі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Податки очима дітей". Учасниками фінального етапу конкурсу стали 162 школяра. Саме з їх числа журі Всеукраїнського конкурсу визначило переможців, які зайняли І, ІІ та ІІІ місця у двох вікових категоріях за напрямами „"удожні твори", "Літературні твори", "Твори декоративно-прикладного мистецтва". Про це повідомила прес-служба ДПА України.
     Роботи переможців конкурсу будуть передані до Внутрішньоєвропейської організації податкових адміністрацій (ІОТА). Цього року у конкурсі представлено понад 30 тис. творчих робіт дітей, тоді як на початку його запровадження у 2001 році надійшло лише 2,5 тис. художніх доробків. Окрім художніх творів дітей, до участі у конкурсі направлялися вироби декоративно-прикладного мистецтва та літературні твори. Це дало змогу більшій кількості обдарованих дітей розкрити свої творчі здібності та одночасно усвідомити процес сплати податків як необхідність.

Схожі статті