+380673870816 +380673870816

Робота по упередженню корупції в податкових органах Рівненщини триває

З початку 2012 року працівниками відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Рівненській області УВБ ДПС України проведено 42 службових перевірки та розслідування, за наслідками яких притягнуто до дисциплінарної відповідальності 19 осіб, в тому числі двох працівників звільнено з органів ДПС. Про це повідомив відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Рівненській області УВБ ДПС України.
    Крім того, протягом першого кварталу складено 2 протоколи про вчинення корупційних діянь та правопорушень, пов'язаних з корупцією, з яких один розглянуто в суді. За порушення частини 1 статті.14 Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції", одну особу притягнуто до адміністративної відповідальності відповідно до статті 172-7 КУпАП, з накладенням на неї штрафу. Даний працівник звільнений з органів податкової служби.
    Разом з тим, з метою упередження вчинення працівниками органів ДПС правопорушень корупційного характеру, протягом першого кварталу 2012 року працівниками Відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Рівненській області УВБ ДПС України проведено 384 профілактичних заходи (лекцій, виступи як в трудових колективах податкових органів області, так і серед платників податків, публікації в засобах масової інформації тощо).

Схожі статті