+380673870816 +380673870816

Різна вартість квитків на автовокзалі або хто більше? (ВІДЕО)

Хоча цей квиток куплено в касі автовокзалу, з ним можуть в маршрутку і не впустити.  У Рівному на один і той же приміський рейс різна вартість проїзду. Водії вимагають більше грошей за білет. Людей це обурює. Тому вони звернулися до «Народного Контролю». 

Пан Анатолій розповідає як купував квиток у касі і заходив з ним в автобус, проте, не раз чув неприємні слова з уст водія.

Анатолій, пасажир: 

- Зайшов відразу в автобус, а він мені 23 гривні каже.  Я  говорю, що на касі одна ціна, а в тебе інша. На що він мені сказав, якщо не подобається, то вилазь звідси. Виходить так, що ці водії  і ці хазяї наживаються на цьому.

Олександр, пасажир:

- Було таке, що і квиток взяв, і поки я там розбирався, то водій поїхав. Він взяв без квитків людей.

Майже місяць тому управління транспорту офіційно збільшило вартість проїзду. А в касі квитки досі продають за старою ціною, тому водії і не хочуть брати пасажирів з білетами. Керівництво області запевнило журналістів «Народного Контролю», що цю проблему вирішать найближчим часом, а поки що змусять водіїв везти тих пасажирів, які купили квитки у касі.

Микола Синюк, начальник автостанції  у м. Рівне:

- Він вас не може змусити доплатити гроші, якщо людина напише скаргу, прийде до мене, поскаржиться і тоді вже я виходжу на цього перевізника.

Юрій Приварський, перший заступник Рівненської ОДА: 

- Таблиця вартості проїзду має затверджуватися перевізником і повинна бути наявна в транспортному засобі і безпосередньо має передаватися в автовокзал для розрахунку вказаної вартості квитка за тиждень.

«Народний Контроль» перевірить, чи дотримають чиновники слова. 

Схожі статті