+380673870816 +380673870816

Рівняни вирішують свої проблеми за допомогою "Світу можливостей"

20 лютого у Рівному в приміщенні Київського університету права пройшов фестиваль особистісного розвитку "Світ можливостей". Такий захід для рівнян організовується вдруге і спрямований він на те, аби за допомогою тематичних семінарів люди мали можливість вирішити свої особисті проблеми. Тут розкажуть як заробити, знайти кохання, налагодити стосунки із оточуючими. До того ж 10 % від кожного проданого абонементу організатори віддадуть на допомогу онкохворим діткам, а усі люди з обмеженими можливостями відвідати фестиваль можуть безкоштовно. 

Вперше фестиваль "Світ можливостей" у Рівному пройшов 1 жовтня 2011 року. Він зібрав чимало охочих, тому організувати такий захід удруге вирішили без вагань.

Євген Кірсанов, автор проекту:

- Ми переконалися, що такі проекти необхідні на сьогоднішній день. За кілька днів розкупили усі абонементи. Ціль проекту – за допомогою різних практик покращити життя людини у різних сферах її існування.

Це проблеми працевлаштування, сімейні, особисті, фінансові. Усього з рівнянами працюватимуть близько двох десятків фахівців із усієї України.

Лариса Середюк, директор тренінгового центру:

- Учасник, який прийде до нас, він зможе прийняти участь у майстер-класах спеціалістів із усієї України: Львів, Київ, Донецьк. Все саме цінне люди зможуть потім використати у своєму житті.

До фестивалю долучилися і благодійники. Як розповіла журналістам Анна Ільюк, голова благодійного фонду "Скарбниця надії", 10 відсотків від кожного абонементу будуть перераховані в обласну дитячу лікарню в онкогематологічне відділення, а усі люди із фізичними вадами записатися на тренінги можуть абсолютно безкоштовно.

Схожі статті