10.06.2024, 14:53
668
Рівненську міську раду зобов’язали ліквідувати три стихійні сміттєзвалища
![](/img/1000/20240610_6258.jpg)
Державною екологічною інспекцією Поліського округу в ході здійснення державного нагляду виявила на трьох земельних ділянках комунальної власності несанкціоновані звалища твердих побутових відходів: орієнтовною площею 30 кв. м і 40 кв. м, а також поблизу Рівненського ліцею №27.
До Рівненської міської ради було надіслано лист з зауваженням, щодо необхідності прийняття рішення про вжиття заходів реагування, передбачених вимогами ст. 12 Закону України «Про управління відходами».
Про результати розгляду та вжиті заходи реагування Рівненська міська рада зобов’язана повідомити Держекоінспекцію з наданням підтверджуючих документів та фото у встановлені законодавством терміни.