+380673870816 +380673870816

Рівненський льонокомбінат відкрив свої двері для молоді

Рівненський льонокомбінат знову відкриває свої двері для молоді. Цього разу на екскурсію завітали студенти Хмельницького національного університету. 

Студенти факультету технологій і дизайну кафедри хімічної технології Хмельницького національного університету вперше завітали на відновлений Рівненський льонокомбінат. Під час екскурсії, яку проводив власник підприємства Олег Червонюк, молодь дізналася про історію відродження підприємства, завітала до цехів з виробництва, оброблення, фарбування та сушіння тканини. Студенти на власні очі побачили готову ткацьку продукцію, трикотажне полотно та надсучасне обладнання з Німеччини, аналогів якому в Україні немає. Показали гостям і готові рулони трикотажу.

Доцент кафедри хімічної технології ХНУ Ольга Параска, яка супроводжувала цього дня студентів вишу, розповіла, що в навчальному закладі постійно намагаються окрім теоретичних знань показати й практичне їх застосування.

Ольга Параска, доцент кафедри хімічної технології ХНУ:

- Ми стараємося організовувати різні заходи, виставки для того, щоб студенти бачили реалії сьогоднішнього виробництва і могли поглиблювати свої знання теоретичні, які вони набувають під час занять і практичні, безпосередньо побачивши це на виробництві, в виробничих умовах у різних промислових секціях.

Студентка Хмельницького національного Університету Єлизавета Вістюк розповіла, що і не підозрювала про існування такого виробництва у сусідній області. А відвідини Рівненського льонокомбінату вважає цікавою подією та необхідним бонусом у навчальному процесі.

Єлизавета Вістюк, студентка ХНУ:

- Побачити власними очима це не те, що розказують. Це дуже класно. Нам образно розказують те саме. Мені відвідини льонокомбінату дуже сподобалися.

Ініціатор такої екскурсії Олег Червонюк сам зацікавлений у тому, аби молодь приходила на роботу до Рівненського льонокомбінату. Адже саме молоде покоління повинне розвивати легку промисловість у нашій країні.

Олег Червонюк, власник Рівненського льонокомбінату:

- Наша перспектива - це є молодь. Ми чекаємо нових людей, які могли б вивчати і удосконалювати обладнання, яке сьогодні є на підприємстві і запроваджувати нові технології, процес, який безкінечний. І ми повинні в цьому процесі тільки надіятися на молодь.

Власник Рівненського льонокомбінату Олег Червонюк запевнив, що і надалі проводитиме подібні екскурсії, адже із процесом відновлення підприємства, постійно зростатиме кількість робочих місць, на яких у майбутньому, можливо, саме ця молодь і буде працювати.

Схожі статті