+380673870816 +380673870816

Рівненський інститут слов’янознавства відвідав словацький професор

У рамках днів відзначення слов'янської писемності й культури до Рівненського інституту слов'янознавства завітав професор університету Констянтина Філозофа зі Словаччини. 
     Словацький професор приїхав до Рівного з триденним візитом. Після невеликої культурної програми, на нього чекала зустріч зі студентами Рівненського інституту слов'янознавства. Ректор вишу розповідає, що вже не перший рік співпрацює із цим навчальним закладом. Така міжнародна співпраця дозволяє поглиблено вивчати словацьку мову студентам. Зустріч відбувалася у форматі питання-відповідь. Однак, передувала їй невеличка лекція від Юрая Ванька, яку він підготував для рівненських студентів.
     Бажаючих поспілкуватися зі словацьким професором, у залі засідань Рівненського інституту слов'янознавства зібралося чимало. Студент вишу Олег Мрига, вже чотири роки вивчає словацьку мову та має далекоглядні плани у продовженні навчання. Його, як і більшість присутніх студентів, окрім мовних питань, цікавили майбутні перспективи. 
     За словами ректора інституту Людмили Шелюк, більш тісні зв'язки Рівненський інститут слов'янознавства має з низкою польських вишів. Проте і з університетом Констянтина Філозофа також доволі продуктивні відносини. Наразі між двома вузами практикується обмін студентами.


110523_Slovianik sferadesigner

Схожі статті