+380673870816 +380673870816

Рівненський Фонд будівництва житла на селі – під контролем спостережної ради

Фото пресслужби РОДА

Судові справи, зниклі документи, а також неповернуті позичальниками, відповідно до угод, 23 мільйони гривень.  Таким лишили після себе обласний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі попередні керівники.

Аби перезавантажити неефективну роботу Фонду та повернути бюджетні гроші, у травні голова Рівненської ОДА Віталій Коваль підписав розпорядження, яким затвердив новий статут. Повідомляє пресслужба РОДА.

Також створено спостережну раду Фонду, яка контролюватиме видачу кредитів та їх повернення. До її складу увійшли обласні депутати, юристи, представники ОДА та фахівець із антикорупційного законодавства. Відбулось перше її засідання.

«Рівненська ОДА зацікавлена в тому, щоб Фонд працював ще більш прозоро. Також готові до будь-яких  механізмів подальшої діяльності установи. Проте, передусім, потрібно впорядкувати попередні справи та не допустити втрат обласного бюджету. Для цього потрібно прийняти відповідну Програму», - зазначив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

У результаті першого засідання спостережної ради прийняли такі рекомендації:

- для депутатського корпусу - прийняти Програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі;

- для ОДА та облради - надати пропозиції щодо шляхів подальшої діяльності Фонду;

- для Фонду – активізувати претензійну роботу із позичальниками для повернення коштів в обласний бюджет.

Нагадаємо, основною діяльністю Фонду є надання пільгових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі та фермерським господарствам.

Схожі статті