+380673870816 +380673870816

Рівненським експертам продемонстрували новинки криміналістичної техніки

З усіма новинками криміналістичної та спеціальної техніки на світовому ринку ознайомився особовий склад науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Рівненській області. Представники ТОВ "Експертні системи", які приїхали до Рівного з Києва не лише розповіли про переваги своєї продукції, але й на практиці продемонстрували можливості новітніх технологій. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     До уваги місцевих експертів представники товариства запропонували різноманітні прилади для експертної оцінки будь-яких документів, "живі" дактилоскопічні сканери, різноманітні мікроскопи та лупи, автоматизовану систему портретної ідентифікації (АСПІ "Портрет - 2005"), уніфіковані криміналістичні валізи та велику кількість дактилоскопічних порошків, пензликів, валиків, спеціальних рідин та фломастерів для таємного маркування, які вражали своїми можливостями та характеристиками.
     Співробітники НДЕКЦ при УМВС з цікавістю віднеслися до новинок та активно обговорювали технічні можливості продемонстрованих приладів. А заступник начальника НДЕКЦ при УМВС підполковник міліції Едуард Башинський зазначив, що після сьогоднішньої зустрічі в них виникло бажання придбати пристрій "Регула", який дозволяє детально досліджувати документи. Зацікавили технарів, за словами Едуарда Башинського і наборами криміналіста-баліста та пожежного техніка.

Схожі статті