+380673870816 +380673870816

Рівненські студенти відвідали експертно-криміналістичний центр

Поринути у царину експертиз та досліджень, а також дізнатися про те, як найдрібніші деталі стають підказками у розкритті злочину, отримали змогу студенти Рівненського державного аграрного коледжу. Адже, у науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі при управлінні Міністерства внутрішніх справ України відбувся День відкритих дверей. 

Під час проведення Дня відкритих дверей у науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі при управлінні Міністерства внутрішніх справ України студентам 4 курсу юридичного факультету Рівненського Державного аграрного коледжу правоохоронці провели екскурсію. Розпочали із оснащених необхідним обладнанням автомобілів: вибухотехнічної та криміналістичної лабораторії, автівки для проведення автотехнічної експертизи, а також усілякі вимірювачі, ліхтарі та чемодани.

Едуард Башинський, заступник начальника НДЕКЦ при УМВС України в Рівненській області:

 - Чемодани по напрямках, криміналістичний чемодан для вилучення слідів біологічного походження, для вилучення слідів пальців рук, а також це основний чемодан криміналіста, в якому наявні всі технічні засоби, які необхідні на огляді місця події.

Окрім того, побували студенти і у лабораторіях. Тут їх чотири: криміналістична, хімічна, вибухотехнічна та біологічна. Також молодь почула і про можливості експертно-криміналістичної установи. Начальник НДЕКЦ при УМВС України в Рівненській області Ігор Охримчук підкреслив, що матеріально-технічна база центру щороку оновлюється.

Ігор Охримчук, начальник НДЕКЦ при УМВС України в Рівненській області:

- У цьому році ми закупили новітній прилад компаратор "ВС-40" для дослідження документів, який дасть експертам більш фахово працювати, а також на базі є транспортні засоби, які обладнані виїзними криміналістичними лабораторіями, а також новий автомобіль, який ми отримали у 2010 році.

Майбутні юристи залишилися задоволені побаченим та почутим. Вони розповіли, що ця екскурсія надала можливість відкрити для себе чимало нового.

Марія Гутнік, студентка Рівненського державного аграрного колледжу:

- В них дуже цікава і захоплююча робота, перед ними можна схилити голову. Вони дійсно виконують багато для нашого суспільства.

Євген Оніщук, студент Рівненського державного аграрного колледжу:

- Робота дуже важлива для дослідження злочинів, для їх розкриття. Найбільше мені сподобалася балістична експертиза і експертиза вибухотехнічних приладів.

Працівники центру запевнили, що і надалі проводитимуть подібні екскурсії, адже часто завдяки ним, молодь може правильно обрати професію.

Схожі статті