+380673870816 +380673870816

Рівненські рятувальники провели профілактичний рейд в сільських населених пунктах

За даними статистики в осінньо-зимовий період кількість пожеж в будинках, мешканці яких використовують пічне опалення, невпинно зростає. Аби уникнути надзвичайних ситуацій та нових трагедій працівники управління МНС Рівненщини спільно з інспекторським складом Держтехногенбезпеки провели профілактичний рейд в сільських населених пунктах.

Впродовж двох днів рятувальники області провели рейд у Рівненському та Здолбунівському районах, під час якого вони відвідали приватні житлові будинки людей похилого віку, інвалідів, самотніх, а також багатодітні родини. Адже з початком осінньо-зимового періоду, коли люди почали використовувати пічне опалення, в області зросла кількість пожеж. На Рівненщині нарахували понад 300 пожеж, в яких загинуло 9 людей та 8 травмовано.

Сергій Радутний, начальник Здолбунівського РВ УМНС:

- Основними причинами пожеж являється необережне поводження громадян з вогнем, коротке замикання електромережі та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації приладів пічного опалення.

Під час рейду працівники МНС розповсюдили серед населення плакати та листівки на протипожежну тематику з фотоілюстраціями наслідків пожеж.

Окрім того, рятувальники нагадали селянам основні вимоги правил пожежної безпеки під час використання пічного опалення, електрообігрівачів та газових приладів.

Віктор Козак, помічник начальника УМНС в Рівненській області:

- Проведення роз’яснювальних робіт серед населення щодо недопущення пожеж в житловому секторі, наразі є одним із пріоритетів діяльності рятувальної служби Рівненщини.

В окремих селах, на прохання господарів, працівники МНС перевірили на справність та відповідність вимогам безпеки пічні грубки, димоходи, стан електромережі тощо. Рятувальники запевнили, що і надалі планують проводити такі рейди в інших районах області, аби зменшити кількість пожеж.

Схожі статті