+380673870816 +380673870816

Рівненські політики планують оновити парк культури імені Т. Шевченка

Депутати під час засідання постійної комісії Рівненської міської ради з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю торкнулися змін в бюджеті міста Рівне на 2011 рік, а також обговорили можливі способи отримання дозволів на експлуатацію об’єктів поводження з небезпечними відходами. Не оминули увагою і парк культури та відпочинку імені Т. Шевченка.

Першим проектом рішення порядку денного, під час засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю, став розгляд змін до бюджету міста Рівне на 2011 рік. Зокрема, в проекті рішення зазначалося про виділення 804 тисяч гривень на щорічні премії працівникам освіти, культури і охорони здоров’я. Також начальник управління бюджету і фінансів Рівненського міськвиконкому Віктор Шульга прозвітував про доходну частину міського бюджету.

Віктор Шульга, начальник управління бюджету і фінансів Рівненського міськвиконкому:

- Збільшення доходів загального фонду бюджету за рахунок трансфертів з державного бюджету на 17 мільйонів 763 тисячі гривень. Це субвенції, які надаються з державного бюджету на різні цілі, одні субвенції добавляються інші забираються, в цілому йде збільшення на 17 і 7 десятих мільйонів.

Окрім того, за рахунок невикористаних коштів з програм на 2011 рік, планують виділити 50 тисяч для зубопротезування пільгових категорій населення, 55 - на програму розвитку санаторію "Відродження", 75 тисяч на підтримку розвитку парку культури і відпочинку імені Т. Шевченка та 257 тисяч гривень – на молодіжне житлове будівництво.

Під час засідання також розглядалися пропозиції на закупівлю нового котла для Тресту зеленого господарства, ціна якого 85 тисяч гривень. Обговорювалося питання і про обладнання маршрутних таксі, які проходитимуть конкурс, GPS-навігаторами. На це потрібно більше коштів, аніж передбачалося, адже розробник програми вирішив її залишити у своїй власності. Втім, на вартість проїзду це не вплине.

Іван Гема, начальник управління ЖКГ Рівненського міськвиконкому:

- Будуть кошти передбачені міським бюджетом. Навігатори будуть за рахунок власників-перевізників, а обслуговуватиметься і утримуватиметься за рахунок міського бюджету, бо місто хоче мати оперативну інформацію про якість надаваних послуг.

Говорили депутати і про способи отримання дозволів підприємствами на експлуатацію об’єктів з небезпечними відходами. Головний інженер відкритого акціонерного товариства "Рівненський радіотехнічний завод" Петро Легкий розповів, що щороку проходить цю процедуру.

Петро Легкий, головний інженер ВАТ "Рівненський радіотехнічний завод":

- При міській раді є управління екології і окремий працівник, якому ми подаємо лист. Приїздить працівник, робить перевірку, потім цей акт долучається до інших документів і ми подаємо до управління екології.

Також один раз на 5 років, за словами пана Петра, вони ще й отримують ліцензію на операції у сфері поводження з небезпечними відходами.

Що ж стосується Рівненського центрального парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка, то в період з 2011 до 2015 років тут планується реконструкція тенісних кортів та зміна зовнішнього освітлення, а також інші ремонтні роботи.

Андрій Мощанецький, директор парку культури і відпочинку імені Т. Шевченка:

- Потрібно виготовлення проектів реконструкцій приміщень парку, адже будівлі в жахливому стані. Теплиці, в яких вирощується розсада для парку, електромережі містечка атракціонів, вони не ремонтовані з тих пір, як встановлені, тому виникають проблеми.

Члени комісії підтримали цей проект рішення. Однак, планують написати протокольне доручення, аби з’ясувати усі витратні та дохідні частини комунального підприємства парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка.

Схожі статті