+380673870816 +380673870816

Рівненські міліціонери охоронятимуть стовпи від несанкціонованої реклами

 

Міліціонери Рівного відтепер охоронятимуть стовпи від несанкціонованої реклами. За розміщення подібної продукції, у невідведених для цього місцях, передбачений штраф у розмірі 340 гривень. 

16 січня створили комісію для вивчення питання з наведення порядку щодо розміщення у місті рекламних оголошень, плакатів та іншого. Таким чином депутати спільно з правоохоронними органами починають боротьбу за чисті стовпи, будівлі і дерева нашого міста. Відповідно до статті 152 Адміністративного кодексу України, за розміщення несанкціонованої реклами порушник має сплатити штраф у розмірі від 340 до 1700 гривень. Такий метод голова комісії Олександр Курсик вважає справді дієвим.

Олександр Курсик, депутат Рівненської міської ради:

- Працівник міліції нам розповів, що не проблема для рівненських правоохоронців боротися саме таким способом - гривнею. Адже для українців - це найдієвіший метод. Працівники міліції погодилися, що відтепер не тільки на словах, а й на ділі каратимуть правопорушників.

Найбільш "заклеєними" місцями у Рівному, члени комісії визнали центр міста, авто- та залізничний вокзали і місця поблизу вищих навчальних закладів. Саме там увага до порушників відтепер буде посиленою. Проте, щоб штрафувати підприємців, потрібно спочатку надати їм альтернативні місця для розміщення своєї реклами. Нині відділ з благоустрою Рівненського міськвиконкому вже розпочав перемовини із підприємцям, аби розміщувати рекламну продукцію на спеціально встановлених щитах.

Ольга Тимчаюк, головний спеціаліст відділу благоустрою управління ЖКГ Рівненського міськвиконкому:

- Уже конкретно рекламодавець іде у ЖКГ і там вони вже визначаються. Адресну програму безпосередньо погоджують з начальниками ЖКГ.

За спостереженнями членів комісії, більшість порушників рекламного законодавства -студенти. Саме вони і будуть відповідати перед законом, адже в більшості випадків знайти замовника виявляється напрочуд складно. Голова комісії Олександр Курсик також навів приклад альтернативного розміщення реклами.

Олександр Курсик, депутат Рівненської міської ради:

- Ми у себе в будинку встановили дошку. Недорого. Була встановлена дошка з пластику для оголошень. І двері чисті. Усі, хто хоче продати чи купити квартиру або надавати якісь послуги, а не мають коштів розмістити рекламу на радіо чи телебаченні, клеять її там і всі щасливі, всі сміються, все нормально.

Олександр Курсик пообіцяв і надалі продовжувати боротьбу із порушниками рекламного законодавства. Спочатку телефонічно, згодом при особистій зустрічі. І насамкінець, радикально - повним обклеюванням офісу порушника його ж рекламою.

Схожі статті