+380673870816 +380673870816

Рівненська "Регіна-МЕГУ" поступилася перемогою запорізькій "Орбіті"

Цими вихідними у ХХІ чемпіонаті України з волейболу серед жінок у вищий лізі команда рівненської "Регіни-МЕГУ" поступилася перемогою запорізькій "Орбіті". 

До дев’ятого туру у турнірній таблиці лідирувала запорізька "Орбіта-Університет" - 35 очок після 12 матчів. На одне менше у "Регіни-МЕГУ", після 14 поєдинків. Обидві команди є претендентами на перемогу у вищій лізі. Втім, після цієї зустрічі ситуація кардинально не змінилася. Лаври першості дісталися запорізькій команді. Окрім помилок під час гри, рівнянки розпочали матч із сумним настроєм. Адже напередодні, загинула волейболістка нашої команди Зінаїда Бойчук, через отримані травми у страшному ДТП, яка сталася 19 січня на Рівненщині.

Валерій Слєпцов, головний тренер "Регіни-МЕГУ":

- Ситуація в колективі була не зовсім нормальна, я не хочу виправдовувати тільки цим поразку, але Запоріжжя тут обіграло нас у грі.

Першого дня рівненська команда програла - 0:3 (13:25; 17:25; 17:25). Другого ж – рівнянки боролися більш запекло 2:1, однак одержати перемогу так і не змогли - 2:3. Головний тренер запорізької команди Віктор Перебийніс захоплюється рівненською командою. Він розповів, що в "Орбіти" немає таких досвідчених гравців.

Віктор Перебийніс, головний тренер "Орбіта-Університет":

 - Молода команда. За рахунок цього склалася така ситуація, а ваша команда мені подобається, дівчата високі, правильно підібрані. Хороший спеціаліст працює. Тільки от чогось не вистачає.

Наступного разу рівненська "Регіна-МЕГУ" зустрінеться з командою Донецького національного університету економіки та торгівлі в одинадцятому турі 17 лютого.

Схожі статті