+380673870816 +380673870816

Рівненська команда їде на "Майданс" за перемогою

Сьогодні о дев'ятій годині вечора Рівненська команда "Майденсу-2" відправиться до Києва, щоб позмагатися за право виходу до фіналу танцювального шоу. 

Рівненська команда змагатиметься із Кримом та Полтавою-Комсомольськом за право виходу до фіналу проекту "Майданс-2". Програмою "Майдансу" передбачено представлення команди та хореографа, а також танцювальний батл капітанів. 

Представлення команди розроблено у радянському стилі. А танець хореографа розповість історію народження метелика. Аліса Зайцева не береться спрогнозувати реакцію журі, адже і костюми, і музика підібрані у досить сміливому стилі.

Аліса Зайцева, хореограф команди Рівного:

- У всіх учасників сині костюми. За зовнішнім виглядом вони схожі на комах. У метелика ж буде яскравий костюм.

Обидві команди-суперники є доволі сильними. Заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська розповіла, що у фіналі рівнянам буде набагато легше.

Галина Кульчиська, заступник міського голови Рівного:

- Я переконана, що участь у фіналі буде легшою, ніж завтрашній виступ. Пробитися із півфіналу у фінал надзвичайно складно. Я знаю, що команда Полтави-Комсомольська збирається потужно голосувати. Це мобільні міста. І вони голосують дуже сильно.

У "Майденсі-2" подальшу долю команди, окрім журі, вирішує і голосування глядачів. Рівне знаходиться у виграшній позиції, адже наша команда єдина із Західної України. Проте, не лише Захід підтримує Рівне.

Іван Семмо, житель м. Миколаїв:

- Миколаїв буде голосувати за Рівне. Адже Аліса в першому сезоні була хореографом Миколаєва. Ми вболіватимемо за Рівне. 

У команді Рівного настрій піднесений. Вони готові перемогти своїх суперників.


111007_Maydens sferadesigner

Схожі статті