+380673870816 +380673870816

Рівненська філармонія запроваджує концертні абонементи

"Великі плани найменшої філармонії світу" - під такою назвою відбулася прес-конференція у стінах залу камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії. Директор філармонії Олександр Тарасенко повідомив про проблеми та плани на наступний сезон.

У Рівненській обласній філармонії з наступного сезону вводять нову практику – концертні абонементи. Це надасть можливість любителям оркестрової та органної музики за власними вподобаннями вибудувати своє концертне життя. Також, планується введення так званого "Великого абонементу", розрахованого здебільшого на дітей та молодь. Його придбання дасть змогу відвідувати концерти протягом цілого сезону, після чого, навіть прийняти участь у конкурсі "Музика і кольори".  

Олександр Тарасенко, директор філармонії:

- ми підготували насьогодні 5 абонементів, які розраховані в першу чергу на шкільну молодь та дітей, а також на студентську молодь. Кожен володар абонементів, після того як прослухає весь цикл концертів, може прислати на адресу філармонії свій малюнок.

За словами Олександра Тарасенка, в межах конкурсу планується обрати 12 найкращих глядачів, які отримають заохочувальні подарунки. Також, в наступному сезоні відбудеться цикл концертів під назвою "Диригенти України".

Олександр Тарасенко, директор філармонії:

- чотири диригента України приїдуть до нас, в нашу філармонію і матимуть можливість працювати з одним з найкращих оркестрів України - з Академічним камерним оркестром Рівненської філармонії.

Проте, як зазначив заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Губанов, існує і ряд проблем. Одне з першочергових завдань – ремонт. Та в тому й біда, що грошей виділених з бюджету вистачить лише на косметичний ремонт будівлі . Проте, пан Олексій наголосив, що нині головна ціль філармонії – залучення до музики не лише мешканців Рівного та області, а й гостей з інших міст.

Олексій Губанов, заступник голови Рівненської ОДА:

- події, які заплановані на цей сезон, цього року, на наступний філармонійний сезон мають зацікавити людей і з інших міст. 

Задля цього планується введення ще одного ноу-хау – камерна та органна музика в сучасній інтерпретації, та й ще поза стінами філармонії, на свіжому повітрі. Тож залишається сподіватися, що втілення в життя планів нового керівництва не залишать на себе довго чекати.


110617_Filarmonia sferadesigner

Схожі статті